بسمه تعالی

مقررات و شرایط تشکیل دوره های آموزشی (براساس ماده 8-5 قرارداد کارآموزی)

 

با عرض سلام و احترام خدمت شما دانش پژوهان گرامی؛

از آنجایی که ارائه هر نوع خدمات و ارائه هر نوع محصولی مستلزم تدوین شرایط مربوط به آن خدمات یا محصول می‌باشد، در این بخش مقررات مربوط به تشکیل دوره های آموزشی خانه معماری (در راستای اجرای ماده 8-5 قرارداد کارآموزی) به حضور شما گرامیان تقدیم میگردد. امید است ضمن مطالعه این قوانین و پایبندی طرفین به مفاد آن، مسیر این خدمتگزاری را هرچه بیشتر هموار فرموده و مجموعه خانه معماری را در مسیر نیل به هدف خود، که همانا خدمتگزاری هرچه بهتر و بیشتر به شما عزیزان میباشد هموارتر نمایید.

 

بخش اول – قوانین مربوط به کلاسهای حضوری و آنلاین

 1. دانشجوی گرامی خواهد توانست جهت رفع اشکال، بصورت نامحدود و رایگان، در دیگر کلاسهای مرتبط با دوره ای که ثبت نام نموده است، با هماهنگی قبلی شرکت نموده و رفع اشکال نماید.
 2. دانشجوی گرامی با شرکت کامل در دوره ثبت نامی و با رعایت سقف غیبتهای مجاز موفق به دریافت گواهینامه ترجمه شده و دوزبانه پایان دوره خواهد شد.
 3. دانشجوی گرامی با شرکت کامل در دوره ثبت نامی و با رعایت سقف غیبتهای مجاز، جهت شرکت در آزمون بین المللی و با آزمون کشوری معرفی خواهد شد. (در مورد دوره هایی که دارای کد مدرک بین المللی هستند؛ همانند تری دی مکس، اتوکد، طراحی و دکوراسیون داخلی و …)
 4. از آنجایی که سازمان فنی و حرفه ای کشور در بازه زمانی معین و محدودی از شروع دوره آموزشی اسامی ارسال شده از سوی آموزشگاه را برای ثبت نام در آزمون ILO پذیرش مینماید، دانشجوی گرامی موظف است حداکثر ظرف 10 روز پس از ثبت نام در دوره آموزشی، نسبت به ثبت نام در آزمون ILO اقدام نماید، در غیر اینصورت و در صورت سهل انگاری در ثبت نام آزمون ILO آموزشگاه هیچگونه تعهدی مبنی بر آزمون ILO نداشته و دانشجوی گرامی باید از ثبت نام مجدد دوره آموزشی برای آزمون استفاده نماید. (آدرس ثبت نام آزمون : https://www.archome.ir/register-tvto)
 5. مطابق قوانین سازمان فنی و حرفه ای (و همانند سیستم ترمی-واحدی دانشگاهها)، با هربار ثبت نام در یک دوره آموزشی و ارسال قرارداد کارآموزی، هر دانشجو تنها یکبار میتواند در دوره ILO (سازمان فنی و حرفه ای) ثبت نام نموده و در صورت مردودی در آزمون فنی و حرفه ای، باید برای ثبت نام مجدد در آزمون، یک بار دیگر در دوره آموزشی ثبت نام نماید.
 6. ثبت نام مجدد جامانده ها و یا مردود شدگان آزمون ILO (براساس بند بالا) با 75% تخفیف بوده و هیچگونه کلاس حضوری تشکیل نخواهد شد، بلکه فقط فیلمهای کمک آموزشی به دانشجوی گرامی داده خواهد شد.
 7. کلیه کلاسها در روز و ساعت اعلام شده تشکیل گردیده و لغو یک جلسه آموزشی کلاس نیمه خصوصی و گروهی، توسط دانشجو مقدور نمی‌باشد. لغو یک جلسه آموزشی در کلاسهای خصوصی تنها تا ساعت ۱۷ روز قبل از تشکیل کلاس مقدور بوده و پس از آن، کلاس تشکیل شده تلقی خواهد شد.
 8. انصراف از دوره (قرارداد)، به هر دلیل تا 7 روز مانده به شروع دوره با کسر 20% شهریه امکان پذیر بوده و پس از آن مقدور نمیباشد.
 9. آموزشگاه جهت تمامی اطلاع رسانی های طول دوره (همانند شروع دوره آموزشی، لغو احتمالی جلسات و …) و همچنین پس از اتمام دوره (همانند اطلاع رسانیهای مرتبط با آزمون و گواهینامه) از طریق ارسال پیامک یا پیام تلگرامی به شماره تلفن همراه درج شده توسط دانشجو در هنگام ثبت نام استفاده مینماید، بنابراین شماره ارائه شده توسط دانشجوی گرامی باید آماده پاسخگویی پیامکی و تلگرامی بوده و مسئولیت هرگونه مشکل و سهل انگاری در عدم دریافت یا مطالعه پیامهای ارسال شده بر عهده دانشجو خواهد بود.
 10. دوره آموزشی در اغلب موارد دقیقا در تاریخ درج شده در هنگام ثبت نام تشکیل شده و در برخی موارد با اطلاع قبلی به دانشجوی گرامی ممکن است با حداکثر ۲ هفته تاخیر تشکیل شود.
 11.  منظور از هرساعت آموزشی در قرارداد، چه در دوره های خصوصی و چه گروهی (بر طبق عرف آموزشی مدارس و دانشگاهها و آموزشگاهها)، ۵۵ دقیقه میباشد.
 12. مباحث آموزشی مطرح شده در دوره آموزشی، منطبق با استاندارد ارائه شده توسط سازمان فنی و حرفه ای خواهد بود.
 13. در صورت بروز هرگونه اختلاف و مشکل و انتقاد در زمینه دوره آموزشی، جلسات کلاس، نحوه تشکیل یا تدریس دوره آموزشی و یا حواشی مربوط به آن، دانشجوی گرامی متعهد میشود از مطرح کردن آن در جو کلاس اکیداً خودداری نموده و موضوع را از طریق فرم مربوطه، به اطلاع مسئول یا استاد موردنظر برساند، متقابلاً آموزشگاه نیز متعهد و متضمن پاسخگویی به مشکلات مطرح شده از طریق این سامانه خواهد بود (آدرس فرم انتقادات و پیشنهادات و شکایات: https://www.archome.ir/contact-us )
 14. هزینه تقبل شده توسط دانشجو، فقط بابت تشکیل جلسات آموزشی بوده و ارائه فیلمهای آموزشی جلسات بعنوان خدمات جانبی و اختیاری دوره محسوب میشود. بنابراین آموزشگاه هیچگونه تعهدی در قبال ارائه فیلم یا مشکلات و اختلالات ناشی از آن و هرگونه مشکل دیگر در این زمینه را نخواهد داشت.
 15. امضای قرارداد کارآموزی به معنای قبول تمامی شرایط ذکر شده در بندهای بالا و این بند خواهد بود. آموزشگاه سعی خواهد نمود مفاد و شرایط این مقررات را ثابت و بدون تغییر نگه دارد، اما در صورت هرگونه تغییر در این شرایط، دانشجوی گرامی ملزم به تمکین بوده و هرگونه اعتراض احتمالی را با امضای قرارداد کارآموزی از خود سلب و ساقط مینماید.

 

بخش دوم – قوانین مربوط به پکهای آموزشی

 1. پکهای آموزشی بصورت تک کاربره بوده و با هربار دریافت پک آموزشی، فقط یک شماره سریال به دانشجوی گرامی ارائه خواهد شد.
 2. دانشجوی گرامی میبایست حداکثر ظرف یک هفته از تاریخ خرید پک آموزشی نسبت به دریافت لایسنس محصول (از طریق آیدی تلگرام @registercode) و حداکثر ظرف دو هفته نسبت به دانلود کامل پک آموزشی اقدام نماید.
 3. کلیه پکهای آموزشی از تاریخ خرید بمدت یک هفته دارای گارانتی عودت وجه، بدون هرگونه پرسش و پاسخ میباشند. استفاده از این بند تا زمانی خواهد بود که لایسنس پک آموزشی فعالسازی نشده باشد.
 4. لایسنس پک بصورت یکساله بوده و در صورتی که آپدیت خاصی برای پک ارائه نگردد فقط با پرداخت 7 هزار تومان (هزینه رجیستری لایسنس که ممکن است در سالهای بعد با تغییرات اندکی روبرو شود)  و در صورت آپدیت پک با پرداخت 5% قیمت روز پک عملیات تمدید سالانه صورت میپذیرد.
 5. لایسنس تنها بر روی یک رایانه اجرا شده و پس از فعالسازی بر روی یک سیستم، به هیچ عنوان امکان انتقال آن به یک سیستم دیگر وجود نخواهد داشت.
 6. با تغییر ویندوز سیستم هیچ مشکلی برای لایسنس بوجود نیامده و همچنان میتوانید از همان لایسنس استفاده نمایید.
 7. دانشجوی گرامی جهت رفع اشکال، در تالارهای رفع اشکال عضو خواهد شد.
 8. عضویت در تالار رفع اشکال حداقل برای مدت یکسال شمسی رایگان خواهد بود.
 9. هزینه تقبل شده توسط دانشجو، فقط بابت فیلمهای پک آموزشی بوده و عضویت در تالار رفع اشکال بعنوان خدمات جانبی و اختیاری دوره محسوب میشود. بنابراین آموزشگاه هیچگونه تعهدی در قبال تالار رفع اشکال و اختلال یا انحلال آن نخواهد داشت.
 10. امضای قرارداد کارآموزی، به معنای قبول تمامی شرایط ذکر شده در بندهای بالا و این بند خواهد بود. آموزشگاه سعی خواهد نمود مفاد و شرایط این مقررات را ثابت و بدون تغییر نگه دارد، اما در صورت هرگونه تغییر در این شرایط، دانشجوی گرامی ملزم به تمکین بوده و هرگونه اعتراض احتمالی را با امضای قرارداد کارآموزی از خود سلب و ساقط مینماید.