بهترین کلاس (آموزشگاه) آموزش تری دی مکس (۳dmax) معماری کجاست؟ چرا ۳dmax ؟

بهترین آموزشگاه تری دی مکس معماری کجاست؟

تمامی مهندسان و دست اندرکاران امر طراحی معماری و ساختمان و نیز حتی دانشجویان معماری میدانند که یکی از نرم افزارهای اصلی و مهم طراحی ساختمان، تری دی مکس (۳dmax) میباشد.  بالاخص در سالهای اخیر و با روند روزافزون استفاده از ابزارهای دیجیتال در ارائه طرحهای معماری، استفاده از این نرم افزار نیز با تقاضای روزافزونی همراه بوده است. در عین حال کمبود منابع آموزشی استاندارد (با وجود منابع بسیار زیاد غیر استاندارد) برای یادگیری ۳dmax،  یکی از مشکلات دانشجویان محترم میباشد.

از آنجایی که یادگیری تری دی مکس دارای پیچیدگیهای مخصوص بخود میباشد، لذا بسیاری از افراد یادگیری آن را به امروز و فردا موکول کرده و بدنبال روشی سریع و آسان برای یادگیری هستند. بسیاری از افراد نیز به توصیه دوستان و آشنایان خود، بسراغ آموزشگاه و مرکزی برای یادگیری میروند.

مرکز خانه معماری با پشتوانه سالها برگزاری دوره های تخصصی آموزش نرم افزار ۳dmax و تربیت چند هزار دانشجوی معماری در این زمینه، مکان مناسبی برای یادگیری این مهارت میباشد. نکاتی که دوره های تری دی مکس خانه معماری را متمایز میکند عبارتست از:

banner-14722

۱- دوره های کم جمعیت

دوره های ۳dmax خانه معماری با حداکثر جمعیت ۱۰ نفر تشکیل میشود. کم جمعیت بودن دوره آموزشی موجب میشود تا ضریب پاسخگویی به سوالات و اشکالات دانشجو بالا رفته و سرعت انجام روند آموزش بهبود یابد.

۲- استفاده از اساتید مجرب دانشگاه

خانه معماری از معدود مکانهایی است که برای آموزشهای نرم افزاری خود نیز از اساتید مجرب دانشگاه بهره گیری مینماید. این مساله موجب خواهد شد تا انتقال مفاهیم پیچیده نرم افزار بسادگی اتفاق افتاده و دانشجو با سرعت بیشتری مفاهیم جدید را بیاموزد. همچنین استفاده از اساتید رشته معماری باعث خواهد شد تا بجای پرداختن به مسائل حاشیه ای در زمینه مسائل انیمیشن و کاراکتر و … بصورت مستقیم بسراغ مفاهیم معماری رفته و از یادگیری نرم افزار لذت ببرید.

۳- پشتیبانی آموزشی

شاید برای شما یا اطرافیانتان اتفاق افتاده باشد که پس از شرکت در یک دوره آموزشی، ذهن شما با تعداد زیادی از سوالات در مورد مفاهیم همان دوره مشغول شده است که پاسخی برای آن نمی یابید. ما در مرکز خانه معماری بسادگی این مشکل را حل کرده ایم. کلیه دانشجویانی که در این مرکز دوره ای را ثبت نام نموده اند خواهند توانست تا بصورت مادام العمر و رایگان در دیگر دوره های خانه معماری شرکت نموده و رفع اشکال نمایند.

۴- مدرک معتبر و بین المللی

در پایان دوره تری دی مکس خانه معماری، دو مدرک به دانشجویان عزیز داده می‌شود:

  • مدرک خانه معماری با هولوگرام و مهر برجسته مرکز (این مدرک دو زبانه (فارسی و انگلیسی) میباشد)
  • مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کشور (با عنوان “طراحی ساختمان با نرم افزار ۳dmax”)

اگر شما هم بدنبال یک دوره آموزشی خوب برای ۳dmax هستید با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۲۲۸۸۷۳۶۶ – ۲۲۸۸۸۸۶۵ (۰۲۱)

اگر شماره های بالا یادتون نمیمونه هم اشکالی نداره؛ تماس با ۱۱۸ و گرفتن شماره خانه معماری؛ تمام

🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + = 4

error: متن محافظت شده!