بسمه تعالی

با عرض سلام و احترام خدمت شما دانش پژوهان گرامی؛

از آنجایی که ارائه هر نوع خدمات و ارائه هر نوع محصولی مستلزم تدوین شرایط مربوط به آن خدمات یا محصول می‌باشد، در این بخش مقررات مربوط به تشکیل دوره های آموزشی خانه معماری به حضور شما گرامیان تقدیم میگردد. امید است ضمن مطالعه این قوانین و پایبندی طرفین به مفاد آن، مسیر این خدمتگزاری را هرچه بیشتر هموار فرموده و مجموعه خانه معماری را در مسیر نیل به هدف خود، که همانا خدمتگزاری هرچه بهتر و بیشتر به شما عزیزان میباشد هموارتر نمایید.

 شرایط قرارداد

  1. دانشجوی گرامی خواهد توانست جهت رفع اشکال، بصورت نامحدود و رایگان، در دیگر کلاسهای مرتبط با دوره ای که ثبت نام نموده است، با هماهنگی قبلی شرکت نموده و رفع اشکال نماید.
  2. دانشجوی گرامی در صورت شرکت کامل در یک دوره آموزشی و رعایت سقف تعداد غیبتهای مجاز، خواهد توانست بصورت نامحدود و رایگان در دیگر کلاسهای مرتبط با همین دوره آموزشی شرکت نماید.
  3. دانشجوی گرامی با شرکت کامل در دوره ثبت نامی و با رعایت سقف غیبتهای مجاز موفق به دریافت گواهینامه ترجمه شده و دوزبانه پایان دوره خواهد شد.
  4. دانشجوی گرامی با شرکت کامل در دوره ثبت نامی و با رعایت سقف غیبتهای مجاز، جهت شرکت در آزمون بین المللی و با آزمون کشوری معرفی خواهد شد. (در مورد دوره هایی که دارای کد مدرک بین المللی هستند؛ همانند تری دی مکس، اتوکد، طراحی و دکوراسیون داخلی و …)
  5. کلیه کلاسها در روز و ساعت اعلام شده تشکیل گردیده و لغو یک جلسه آموزشی کلاس نیمه خصوصی و گروهی، توسط دانشجو مقدور نمی‌باشد. لغو یک جلسه آموزشی در کلاسهای خصوصی تنها تا ساعت ۱۷ روز قبل از تشکیل کلاس مقدور بوده و پس از آن، کلاس تشکیل شده تلقی خواهد شد.
  6. انصراف از دوره (قرارداد)، به هر دلیل تا هفت روز قبل از شروع دوره امکان پذیر بوده و پس از آن به هیچ عنوان مقدور نبوده و شهریه بصورت کامل دریافت خواهد شد. 
  7. آموزشگاه جهت اطلاع رسانی تشکیل دوره آموزشی، پیامکی را به شماره تلفن همراه دانشجوی گرامی ارسال خواهد نمود. ملاک زمان تشکیل دوره، زمان قید شده در این سایت و یا پیامک ارسالی به شماره تلفن همراه دانشجو (هرکدام که  زودتر باشند) خواهد بود.
  8. مدت زمان قید شده، بمنظور تشکیل کلاسهای ۷ تا ۱۰ نفره می‌باشد؛ لذا در صورتی که کلاس مذکور با ۴ تا ۶ نفر تشکیل گردد، مدت زمان کلاس به ۷۵% زمان قید شده در ماده ۱ قرارداد و در صورتی که کلاس با ۳ نفر و کمتر تشکیل گردد، مدت زمان تشکیل کلاس ۵۰% زمان قید شده در ماده ۱ قرارداد خواهد بود.
  9.  مدت زمان تشکیل هرساعت آموزشی چه در دوره های خصوصی و چه گروهی (بر طبق عرف آموزشی مدارس و دانشگاهها و آموزشگاهها)، ۵۰ دقیقه میباشد.
  10. مدت زمان غیبت مجاز برای تمامی دوره ها، ۲۰% کل طول جلسات تشکیل شده میباشد.