ایده هایی برای آینه حمام، که منعکس کننده ذوق و سلیقه شماست!

ایده هایی برای آینه حمام

تعداد بی شماری برای طراحی آینه حمام از ایجاد یک طرح به انتخاب رنگ و لوازم جانبی وجود دارد،اما هنگامی که داخل بحث دکور می شویم، آینه یک ضرورت بسیار مهم در حمام است.اما این بدان معنا نیست که آنها باید ساده، فاقد طرح وبدون سبک باشند.

اگر شما نیز به دنبال آراستن مجدد کل حمامتان و یا برای به روز کردن سبک حمامتان با چشم اندازی زیبا هستید، ما مقدار زیادی از ایده های آینه حمام ها را جهت الهام بخشیدن به شما عزیزان معرفی می کنیم. در اینجا به ایده های آینه حمام های مورد علاقه و تم های زیبا و به روز اشاره می کنیم:

۱:دو برابر کن!

فضا را جوری ایجاد کنید که با قرار دادن یا تکثیر کردن یک یا چند آینه، زیبایی حمامتان دو برابر(و یا حتی سه برابر!)قشنگتر از گذشته شود. همچنین می توان از این تکنیک(تکثیر کردن آینه ها) برای تک سینک های طولانی ودراز به عنوان جایگزینی مناسب برای یک آینه بزرگ استفاده نمود.مانند شکلهای زیر:

۶-۱۲۹۰۲

۳-۱۲۹۰۲ ۲-۱۲۹۰۲

۵-۱۲۹۰۲

۴-۱۲۹۰۲

 

۲:منحصر به فرد باشید!

یکی از ایده های مناسب برای انتخاب آینه مورد علاقیمان می تواند با انتخاب طرحهای غیر متعارف تعریف شود.مانند اشکال زیر:

 

۷-۱۲۹۰۲

۸-۱۲۹۰۲

۹-۱۲۹۰۲

۱۰-۱۲۹۰۲

۱۱-۱۲۹۰۲

۱۲-۱۲۹۰۲

۱۳-۱۲۹۰۲

۱۴-۱۲۹۰۲

بسیاری از سبک های گفته شده بالا، ارائه ای از اشکال منحصر به فرد وخاص می باشد که علاوه بر طرح های پیچیده و جالبشان، الهام بخش نیز هستند. همچنین باید در نظر داشت که اضافه کردن لوازم جانبی غیر ضروری است. زیرا موجب برهم ریختگی حمام می شود.

۳:ترکیب و مطابقت

در این روش می توان با جمع آوری آینه ها با اندازه و سبک های مختلف و چسباندن آنها مانند یک دیوار سبک آرایش گالری بهره جست.فقط مطمئن شوید که آینه ها به طورگوناگون انتخاب شده باشند و تکمیل کننده ی یکدیگر باشند نه اینکه با یکدیگررقابت کنند.مانند اشکال زیر:

۱۷-۱۲۹۰۲

 

۴:آویزانش کن!

اصولا بیشتر آینه ها به دیوار چسبانده می شوند ولیکن،اگرآینه را به حالت آویزان با طناب یا سیم قابل مشاهده در بیاوریم،می تواند یک راه حل عالی برای زیباتر جلوه دادن آینه باشد. شما می توانید از انواع مواد گوناگون برای چسباندن یا آویزان کردن آینه به سطح مورد نظرتان استفاده کنید، از جمله این مواد می توان به این موارد اشاره کرد:

طناب ضخیم (برای ایجاد یک تم دریایی)

و یا سیم برای هر چه بیشتر مدرن ترکردن محیط

یا ابریشم های صنعتی و…

فقط مطمئن شوید که آنها امن و محکم هستند..

۲۰-۱۲۹۰۲

۱۹-۱۲۹۰۲

۵:روشنش کن!

یک آینه به سادگی می تواند یک الگوی پر زرق و برق، مسحور کننده و به روز باشد به شرط استفاده از نور پس زمینه.شما می توانید آینه ها را با چراغ از قبل ساخته شده درونشان خریداری کنید و یا خود آنرا به آینه مورد نظرتان تبدیل واضافه کنید. آینه های روشن برای استفاده از آرایش و دیدن چهره خود با نور کافی و با جزئیات کامل بسیار ایده آل هستند. آنها همچنین با نور طبیعی کم،می توانند بهترین شرایط را برای استحمام فراهم بیاورند.فقط مطمئن شوید که از روشنایی کم استفاده می کنید،و از نور های زیاد و یا فلورسنت خودداری فرمایید.

۲۱-۱۲۹۰۲

۲۲-۱۲۹۰۲

۲۳-۱۲۹۰۲

۶:بزرگترش کن!

نه تنها آینه های بزرگ چشمگیر و مسحور کننده هستند،بلکه آنها نیز به شما کمک می کنند تا نور بیشتری داشته باشید.بسته به فضا و سبک مورد علاقه یتان،شما نیز می توانید سعی کنید با اضافه کردن یک قاب اطراف آینه به آن ظاهرو جلای بیشتری بدهید.

۲۵-۱۲۹۰۲

۲۶-۱۲۹۰۲

۲۴-۱۲۹۰۲

مترجم:بهراد بهپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 68 = 78

error: متن محافظت شده!