ما اینجاییم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم …

لطفا پیش از هر اقدامی مطالب ذیل را مطالعه فرمایید

این دوره مناسب چه کسانی است؟

  • کلیه مهندسان عزیزی که با نقشه کشی ساختمان آشنا هستند و میخواهند تسلط بیشتری بر اجزا و نحوه اتصال مفاصل ساختمان پیدا کنند.
  • برای کسانی که مدرک یا مهارتی در زمینه طراحی ساختمان ندارند، اما میخواهند در این زمینه شروع به یادگیری و کسب مهارت کرده و جذب بازار کار شوند، دوره “فاز ۲ و جزئیات ساختمان” بعنوان دومین پله (نخستین پله، نقشه خوانی و نقشه کشی است)  و الفبای کار بحساب می آید.
  • کلیه تکنیسینهای ساختمان که میخواهند از نحوه اجرای یک ساختمان سر در آورده و بتوانند نقشه های جزئیات ساختمان را خوانده و اجرا کنند.
  • کلیه داوطلبان شرکت در آزمونهای نظام مهندسی

 

این دوره مناسب چه کسانی نیست؟

  • کسانی که نقشه های عادی ساختمان (پلانها، نماها و مقاطع) را نمیتوانند بخوانند. برای این دسته از عزیزان شرکت در دوره های “نقشه خوانی و نقشه کشی” را پیشنهاد میکنیم.

 

 

۱۰۰

 

تضمین و خدمات دوره:

ما به کیفیت آموزشی و عملکردی این دوره اطمینان کامل داریم، بطوریکه شما در انتهای دوره خواهید توانست هر نوع جزئیات معماری و سازه ساختمان را بخوانید، تحلیل کنید و ترسیم کنید؛ با اینحال شرایط ضمانت زیر را برای شما در نظر گرفته ایم:

           خدمات گارانتی

  • دانشجویان محترمی که در دوره حضوری شرکت نموده و  تسویه حساب نموده باشند، در صورتی که تا جلسه دوم دوره از حضور در کلاس انصراف دهند، بدون هیچ قید و شرطی هزینه دوره بصورت تمام و کمال عودت خواهد شد.
  • دانشجویان محترمی که در دوره غیر حضوری شرکت نموده اند، در صورتی که تا ۷ روز نارضایتی خود را از پکیج ارسال شده اعلام کنند، بدون هیچ قید و شرطی هزینه پکیج آموزشی تمام و کمال عودت خواهد شد.

           خدمات پشتیبانی

  • ۷ سال رفع اشکال آموزشی رایگان، بصورت حضوری (برای شرکت کنندگان در دوره های حضوری و غیرحضوری)
  • شرکت در ۱ جلسه کلاس حضوری، برای شرکت کنندگان در دوره های غیر حضوری

 

شهریه، تعداد جلسات و  توضیحات دوره

  • در جدول ذیل، هر ساعت کلاس خصوصی در سال ۱۳۹۵ برای یک نفر ۴۹ هزار تومان، برای ۲ نفر ۶۹ هزار تومان و برای ۳ نفر ۸۹ هزار تومان محاسبه شده است.

[table id=11 /]

سطوح آموزشی

دوره های “فاز ۲ و جزئیات ساختمان” خانه معماری دارای کاملترین سرفصلها در این زمینه بوده و مشتمل بر دو سطح آموزشی  (جمعا ۱۲۰ ساعت) میباشد. مباحث و فصول عمده مطرح شده در این دوره بدین قرار است:

فاز ۲ سازه

در این دوره با جزئیات اجرای سازه ساختمانهای فلزی و بتنی آشنا خواهید شد. دانشجوی محترم باید در پایان این دوره به مهارت تحلیل نحوه اتصال تمامی اجزای سازه ای ساختمان، اعم از پی، ستونها، تیرها، دیوارهای برشی و … و نیز قواعد مربوط به ترسیم اینگونه نقشه ها آشنایی و تسلط کامل پیدا کند.

فاز ۲ معماری

در این دوره با جزئیات اجرای معماری ساختمانها، متریالها و … آشنا خواهید شد. دانشجوی محترم باید در پایان این دوره به مهارت تحلیل نحوه اجرای بخش بخش اجزا و قسمتهای ساختمان، اعم از دیوار، سقف، کف، تمامی نازک کاریها، سرویسها، بام ساختمان، درب، پنجره، پله، اتصال تمامی اجزای گفته شده با یکدیگر و … برسد.

آیا هنوز هم سوالی دارید؟

بله، هنوز هم سوال دارم!

لطفا برای طرح سوال خود به یکی از طرق ذیل اقدام فرمایید:

۱- طرح سوال با کارشناسان، در پنل چت موجود در پایین همین صفحه

۲- تماس با شماره های ۲۲۸۸۷۳۶۶ – ۲۲۸۸۸۸۶۵ (۰۲۱)

۳- تماس با آیدی تلگرام : archomeir

 

نه، میخواهم ثبت نام کنم!

[siteorigin_widget class=”GFWidget”][/siteorigin_widget]

آخرین دوره های دپارتمان معماری و دکوراسیون داخلی

 

[table id=4 /]

دیدگاهتان را بنویسید