نکته مهم پیش از فعالسازی پک ها

فیلمهای آموزشی تنها روی یک سیستم نصب و فعال شده و پس از فعالسازی به هیچ عنوان (از جمله تغییر سیستم، ضعف سیستم، حواسم نبود، سوختن سیستم، سیستم شرکت بود و الان میخوام روی سیستم خونه فعال کنم و …) امکان فعالسازی روی سیستم دیگر وجود نخواهد داشت (تغییر هرکدام از قطعات مادربورد و CPU و هارد و … بمعنای تغییر سیستم است)

رفع اشکال فنی و آموزشی

در صورت وجود مشکلات فنی (مشکل در دانلود، پلیر، لایسنس و …) و سوالات درسی و آموزشی، لطفا سوالات و مشکلات خود را پس از ورود به پنل کاربری، از طریق گزینه تیکت های پشتیبانی ارسال فرمایید.

مراحل دانلود و مشاهده فیلمهای آموزشی

1- با نام کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام در سایت خانه معماری وارد نموده اید، وارد سایت شده و به بخش پنل کاربری بروید. (اگر DVD دریافت کرده اید نیازی به این مرحله نیست)

Picture3

2- حالا وارد بخش “دانلودها” شوید. (اگر DVD دریافت کرده اید نیازی به این مرحله نیست)

download-pack

3- حالا پلیر را از دکمه قرمز رنگ زیر این متن و فیلمهای آموزشی را از بخش مشخص شده در تصویر مقابل دانلود بفرمایید. (اگر DVD دریافت کرده اید این مرحله نیازی نبوده و پلیر با نام setup.exe درپوشه ای با نام  Filesدر DVD1 موجود است)

  • پلیر ویژه پخش فیلمها (2 تصویر مقابل) نرم افزار مشاهده فیلمها است که فقط با این پلیر میتوان فیلمها را مشاهده کرد.  (از دکمه قرمز رنگ زیر این نوشته نیز میتوانید پلیر را دانلود بفرمایید)

download-pack

4- حالا پلیری را که در مرحله قبل دانلود فرموده اید نصب کرده و آنرا اجرا (باز) کنید و :

  1. روی دکمه پایین و سمت چپ پلیر (شماره 1) کلیک کنید تا پنجره جانبی پلیر باز شود.
  2. روی دکمه + (شماره 2) پنل جانبی پلیر کلیک کنید.
  3. هر تعداد از فیلمهای دانلود شده را که تمایل دارید انتخاب بفرمایید (شماره 3) و open را بزنید.
  4. فیلمها به پنل جانبی اضافه میشوند.
  5. روی یکی از فیلمهای اضافه شده در پنل جانبی (شماره 4) دابل کلیک کنید تا پنجره فعالسازی طبق تصویر زیر باز شود.

Picture2

5- حالا کافیست نام کاربری و رمز عبور  ورود به پنلتان در سایت خانه معماری (که در هنگام ثبت نام در دوره ساخته اید) را در کادرهای زیر وارد کنید. در صورت فراموشی رمز عبور از گزینه فراموشی رمز عبور در کادر نمایش داده شده استفاده بفرمایید.

Picture1