نکات بسیار مهم

1- فیلمهای آموزشی تنها روی یک سیستم نصب و فعال شده و پس از فعالسازی به هیچ عنوان (از جمله تغییر سیستم، ضعف سیستم، حواسم نبود، سوختن سیستم، سیستم شرکت بود و الان میخوام روی سیستم خونه فعال کنم و …) امکان فعالسازی روی سیستم دیگر وجود نخواهد بود (تغییر هرکدام از قطعات مادربورد و CPU و هارد و … بمعنای تغییر سیستم است)

2-  لایسنس دریافتی شما بصورت مادام العمر و لینکهای دانلود پک، بمدت یکسال شمسی فعال هستند.

3- در صورت دریافت پک بصورت DVD، نیازی به دانلود از طریق لینکهای دانلود نخواهید داشت، اما در صورت مشکل در فایلهای داخل DVD میتوانید از طریق لینکهای دانلود اقدام به دریافت نمایید.

مراحل دانلود و مشاهده فیلمهای آموزشی

1- با نام کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام در سایت خانه معماری وارد نموده اید، وارد سایت شده و به بخش پنل کاربری بروید. (اگر DVD دریافت کرده اید نیازی به این مرحله نیست)

2- حالا وارد بخش دانلود شده و روی پکی که خریداری فرموده اید کلیک کنید. (لطفا در صورت مشکل در مشاهده لینکها، از طریق پشتیبانی واتساپ 09013070022 به همکاران ما اطلاع دهید) (اگر DVD دریافت کرده اید نیازی به این مرحله نیست)

3- حالا پلیر و فیلمهای آموزشی را دانلود بفرمایید. (اگر DVD دریافت کرده اید این مرحله نیازی نبوده و پلیر با نام setup.exe درپوشه ای با نام  Filesدر DVD1 موجود است)

  • راهنمای فعالسازی(1 تصویر مقابل) جهت مشاهده نحوه فعالسازی و رفع خطاها میباشد.
  • پلیر ویژه پخش فیلمها (2 تصویر مقابل) نرم افزار مشاهده فیلمها است که فقط با این پلیر میتوان فیلمها را مشاهده کرد.
  • و سر انجام دانلود فیلمهای آموزشی (3 در تصویر مقابل)
  • اگر دکمه ها کار نکردند میتوانید لینکهای دانلود را کپی نموده (4 در تصویر مقابل) و بصورت دستی دانلود بفرمایید.

4- حالا پلیری را که در مرحله قبل دانلود فرموده اید نصب کرده و آنرا اجرا (باز) کنید و :

  1. روی دکمه پایین و سمت چپ پلیر (شماره 1) کلیک کنید تا پنجره جانبی پلیر باز شود.
  2. روی دکمه + (شماره 2) پنل جانبی پلیر کلیک کنید.
  3. هر تعداد از فیلمهای دانلود شده را که تمایل دارید انتخاب بفرمایید (شماره 3) و open را بزنید.
  4. فیلمها به پنل جانبی اضافه میشوند.
  5. روی یکی از فیلمهای اضافه شده در پنل جانبی (شماره 4) دابل کلیک کنید تا پنجره فعالسازی طبق تصویر زیر باز شود.

5- حالا کافیست نام کاربری و رمز عبور  ورود به پنلتان در سایت خانه معماری (که در هنگام ثبت نام در دوره ساخته اید) را در کادرهای زیر وارد کنید. در صورت فراموشی رمز عبور از گزینه فراموشی رمز عبور در کادر نملیش داده شده استفاده بفرمایید.

خطاها و نکات پلیر فیلمها

1- بر روی Desktop راست کلیک کرده و گزینه Personalization را انتخاب و در پنجره جدید باز شده، قالب ویندوز را بر روی Windows 7 انتخاب کنید.
 

2- سپس طبق تصویر زیر در بخش services موارد مربوطه را انجام دهید.3- در صورتی که خطای 340 مجدد به شما نمایش داده شد و همانند تصویر زیر خطای مربوطه نمایش داده میشود، لطفا از نصب بودن صحیح درایور کارت گرافیک مطمئن شوید.برای کاهش و افزایش سرعت پخش، فریم قبلی و بعدی، پخش و توقف ویدیو میتوانید از کلید های زیر استفاده نمایید.

فعال سازی ویدیو ها در سیستم های متفاوت محدود می باشد، لذا در کامپیوترهای شخصی خود عملیات فعال سازی را انجام دهید.

در پنجره باز شده در هنگام اجرای فایل نصبی ، به ترتیب بر روی گزینه more info و accept risk کلیک نمایید.

برای خروج از حساب کاربری خود میتوانید با حرکت موس بر روی آیکون آدمک بالای پلیر سمت راست و کلیک بر روی خروج از حساب کاربری، از حساب کاربری خود خارج شوید. (مطابق تصویر زیر)
 
برای تغییر رنگ و زبان پلیر میتوانید با کلیک بر روی چرخ دنده تنظیمات در پایین پلیر سمت راست، وارد بخش تنظیمات شده، رنگ و زبان خودرا انتخاب کنید و سپس دکمه ذخیره تنظیمات را کلیک نمایید. (مطابق تصویر زیر)
 
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)