اهمیت یادگیری نرم افزار تری دی مکس برای مهاجرت

چرا برای مهاجرت بهتر است ۳Dmax بلد باشیم؟

در زندگی روبه رشد جوامع امروزی مسئله مهاجرت از شهری به شهر دیگر و مهمتر و پیچیده تر از آن از کشوری به کشور دیگر جهت بدست آوردن موقعیت شغلی و اقتصادی بهتر امری عادی به حساب می آید. مهمترین نکته ای که در هنگام مهاجرت ذهن اغلب افراد را به خود مشغول میکند مشکلات کاری، مالی و اقتصادی میباشد زیرا با ورود به خاک کشور جدید بدست آوردن یک موقعیت شغلی مناسب نیازمند صرف زمان میباشد.

 

در مورد رشته های مهندسی (از جمله معماری) برای ورود به بازار کار و دریافت مجوز مهندسی و کار با شرکتها نیازمند گذراندن دوره های آموزشی از یکسو و دوره های مهارتی در شرکتها از سوی دیگر میباشد. حال آنکه در مورد نرم افزارهای معماری (که در صدر آنها ۳dmax و Revit و Autocad میباشد) ورود به بازار کار نیازمند صرف زمان بسیار کمتری بوده و کاربر اینگونه نرم افزارها خواهد توانست در بسرعت چای پای خود را در شرکتهای مربوطه سفت نماید.

 

نکته بالا از آنجایی جالب میشود که بدانیم پس از گذراندن مدت زمانی نه چندان طولانی میتوانید در همان شرکتها به فعالیتهای مهندسی نیز بپردازید. بنبراین در صورتی که مقصد مهاجرت را به کشورهای دیگر دارید اکیدا توصیه میکنیم یادگیری حرفه ای حداقل یکی از نرم افزارهای اشاره شده در بالا را در اولویت کار خود قرار دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

62 + = 68

error: متن محافظت شده!