دانلود تجزیه و تحلیل موزه تاریخ نظامی آلمان و بریتانیا

دانلود تجزیه و تحلیل موزه تاریخ نظامی آلمان و بریتانیاReviewed by سیروس on Mar 19Rating: 3.5دانلود تجزیه و تحلیل موزه تاریخ نظامی آلمان و بریتانیابه تجزیه و تحلیل موزه تاریخ نظامی بریتانیا و آلمان، اثر دانیل لبسکیند پرداخته شده است. این پروژه شامل تجزیه و تحلیل 48 صفحه ای بصورت پاورپوینت بوده.

تحلیل موزه تاریخ نظامی آلمان و بریتانیا

در تحلیلی که پیش رو خواهید داشت به تجزیه و تحلیل موزه تاریخ نظامی بریتانیا و آلمان، اثر دانیل لبسکیند پرداخته شده است. این پروژه شامل تجزیه و تحلیل ۴۸ صفحه ای بصورت پاورپوینت بوده و مشتمل بر مباحث ذیل میباشد:

معرفی دانیل لیبسکیند و پروژه ها و سبک طراحی وی؛ ایده های طراحی موزه؛ تجزیه و تحلیل پلان مجموعه؛ تشابه موزه تاریخ نظامی و موزه برلین؛ تقارن طراحی، تضاد نمای ساختمان با اطراف؛ هندسه بنا؛ اشکال الحاقی به بنا؛ تحلیل پلان موزه جنگ آلمان؛ شیرکوسلاسیون در پلان؛ تحلیل برش و مقطع موزه جنگ؛ گالری نمایش جنگ جهانی دوم؛ نام فضاهای طبقه همکف و واول موزه؛ تحلیل ورودیها و خروجیها؛گوشه های تیز و خشن و مایل در نما و مقطع؛ دلیل ستفاده از بتن در داخل بنا؛ گالری ادوات جنگی؛ نحوه نورپردازی موزه؛ مکان و مساحت و تاریخ ساخت موزه تاریخی بریتانیا؛ سبک معماری و تزئینات در طراحی نما و داخلی موزه؛ کتابخانه موزه و …

 

kharid-archome-ir

 

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 84 = 94