دانلود پاورپوینت نحوه اجرای ساختمان اسکلت بتنی

لطفا با دوستانتان به اشتراک بگذارید
دانلود پاورپوینت نحوه اجرای ساختمان اسکلت بتنیReviewed by سیروس on Nov 22Rating: 3.5دانلود پاورپوینت نحوه اجرای ساختمان اسکلت بتنیپاورپوینت نحوه اجرای ساختمان اسکلت بتنی - اجرای ساختمانهای بتنی از فونداسیون تا آخر - شامل تصاویری با جزئیات - مراحل اجرای پی (فونداسیون)

پاورپوینت نحوه اجرای ساختمان اسکلت بتنی

در این پاورپوینت که در ان مطلب برای شما عزیزان قرار داده ایم به اجرای ساختمانهای بتنی از فونداسیون تا آخر پرداخته شده است. لازم بذکر است که کلیه مطالب ارائه شده شامل تصاویری با جزئیات (تا حد ممکن) میباشد. آنچه در این پاورپوبنت به آن پرداخته شده است شامل مراحل ذیل میباشد.

مراحل اجرای پی (فونداسیون). شامل: پی کنی، تسطیع و آماده سازی، گودبرداری و کنترل ابعاد پی، آماده نمودن محل بتنریزی و قالب بندی و آرماتورگذاری، احوه اجرای بتند مگر، قالب بندی و کنترل ابعاد قالب بندی بتنریزی، برداشتن قالب

مراحل اجرای ستون. شامل: بررسی مشخصات و ابعاد ستون از روی نقشه و جانمای محل اجرای آن، بررسی نحوه قالب بندی و آرماتورگذاری، نحوه شاقولی کردن و مهار کردن آن، نحوه بستن خاموتها، برداشتن قالب ستون

مراحل اجرای تیرها. شامل: بررسی تیرها از روی نقشه ساختمان، نحوه قالب بندی و آرماتورگذاری تیرها، نحوه خاموت بندی تیرها، روغن زدن تخته قالب تیر، آرماتورگذاری و خرک گذاری، کنترل ابعاد و علامتگذاری ارتفاع تیرف بتنریزی و مراقبت از بتن، زمان و نحوه برداشت قالب.

kharid-archome-ir

 

banner-15894

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 67 = 69