دانلود مطالعات و رساله پایان نامه خوابگاه دانشجویی + نقشه و طرح

مطالعات و رساله پایان نامه خوابگاه دانشجویی

در این مطلب یک رساله پایان نامه را برای شما عزیزان آماده نموده ایم. موضوع این رساله، خوابگاه دانشجویی میباشد.در تهیه این رساله سعی شده است تا پس از مطالعات تخصصی از منابع معتبر خارجی و نیز منابع فارسی و برسی نمونه های داخلی و ضاهای آنها  در زمینه طراحی خوابگاه، تا جای ممکن به طرحی استاندارد در زمینه خوابگاه دانشجویی دست یافته شود. لازم به کر است که نقشه ها و طرح این خوابگاه نیز همراه با پایان نامه ارائه شده است.

برخی از فصول این پایان نامه را میتوان بصورت ذیل مورد بررسی قرار داد:

موقعیت و جهت سایت، روش جمع آوری اطلاعات و روشها و فرآیند طراحی، تعاریف مربوط به خوابگاه دانشجویی، روانشناسی محیط و دیدگاههای ادوارد هال، نیاز به خلوت و ابعاد روانشناسی طرح، نور و رنگ اتاق ها، ویژگیهای خوابگاه مطلوب، معرفی بستر و ویژگیهای طراحی (سایت)، بررسی ویژگیهای فضایی (ابعاد و اندازه، دستشویی و حمام مشترک، فضای خواب، مبلمان اتاقها، تلفن، رخشورخانه، فضاهای اداری، انبار، تاسیسات، فضاهای خدماتی، ریزفضاها و ارتباطات فضایی)، فرآیند طراحی، نقشه تمامی پلانها و نماها و مقاطع طرح

همچنین در این رساله نمونه های موردی STUDENT RESIDENCES  OXFORD ،STUDENT HOUSING IN CAMBRIDGE ، خوابگاه الیونوردونلی اردمن، نمونه های داخلی خوابگاه قدس، خوابگاه رسولیان یزدی، خوابگاه ۴۰۰ نفره دانشگاه تهران، خوابگاه دانشگاه مازندران، خوابگاه علم و صنعت مورد بررسی قرار گرفته شده است.

kharid-archome-ir

banner-15784

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 86 = 89

error: متن محافظت شده!