۱۰ نرم افزار آنلاین برای طراحی داخلی خانه شما

معرفی چند نرم افزار آنلاین برای طراحی داخلی

شاید تصمیم داشته باشید تا چینش وسایل منزل خود را دگرگون کنید. آنچه برای اینکار نیاز دارید یک نرم افزار معماری و طراحی داخلی است، اما ما میخواهیم در این مطلب با معرفی ۱۰ نرم افزار آنلاین به شما کمک کنیم تا بدون نصب هیچ نرم افزاری و بدون داشتن هیچ دانش نرم افزاری، براحتی چینش اتاق کار یا فضای نشیمن منزل خودتان را تغییر دهید. پس با ما تا انتها همراه باشید. (بعلت زیاد بودن تصاویر این مطلب و جهت رعایت حال خوانندگان عزیز در لود شدن هرچه سریعتر تصاویر، کیفیت تصاویر بسیار کم شده است)

 

۱-۱۲۹۴۷

۱- Planner 5D

شما به کمک ابزارهای در و پنجره و دیوار و پله، پارتیشن و … این نرم افزار، نه تنها فضای داخلی بلکه همه چیز از جمله لندسکیپ و استخر را نیز میتوانید طراحی و سه بعدی سازی کنید.

 

۲-۱۲۹۴۷

۲- Roomstyler 3D home planner

به کمک این نرم افزار خواهید توانست اتاق مورد نظرتان را در آپلود کرده و یا از فضاهای آماده موجود در آن استفاده نمایید. همچنین با استفاده از دیوار و در و پنجره های موجود در محیط نرم افزار و متریالهای موجود در آن به دیوارهای خودتان رنگ و لعاب بهتری ببخشید.

رابط کاربری بسیار سایده این نرم افزار این قابلیت را نیز در اختیار شما قرار داده است که با قرار دادن یک دوربین، چرخی در محیط اتاق خودتان بزنید و از نگاه خودتان به فضا نگاه کنید

از دیگر امکانات موجود در این نرم افزار آنلاین، وسایل مبلمان داخلی و حتی مبلمان گاراژ و فضاهای خارجی میباشد. همچنین میتوانید پس از اینکه فضای خود را ساختید با فشردن یک دکمه آنرا در دی.ار فیس بوک خودتان به نمایش در بیاورید.

 

۳-۱۲۹۴۷

۴-۱۲۹۴۷

۳- Ikea home planner tools

این نرم افزار متعلق به شرکت IKEA بوده و مبلمان ساخته شده توسط این شرکت را در خود دارد. با این نرم افزار خواهدی توانست مبلمان فضای خودتان را چیده و در انتها نرم افزار هزینه مبلمان موجود را برای شما محاسبه کرده و به فروشگاه IKEA ارسال خواهد کرد

 

۵-۱۲۹۴۷

۶-۱۲۹۴۷

۴- IKEA kitchen planner

این نرم افزار نیز همانند برنامه قبلی متعلق به شرکت ikea بوده و میتواند با چینش وسایل، کابینت و … در آشپزخانه شما، هزینه کلیه وسایل خریداری شده را محاسبه نماید. از قابلیتهای جالب این نرم افزار، پیشنهاد بهترین کابینت، با توجه به ابعد فضا و در و پنجره های شما میباشد.

 

۷-۱۲۹۴۷

۸-۱۲۹۴۷

۵- Design a Room

اگر شما هم از آندسته افرادی هستید که برای انتخاب رنگ متریالهای مورد استفاده در طراحی داخلی خودتان دارای دلهره زیادی هستید برنامه Design a Romm را از دست ندهید!همچنین شما میتوانید سبک طراحی مورد نظرتان را (سنتی، کلاسیک، مدرن و …) به برنامه معرفی کنید تا مطابق با آن متریالهای و رنگهای مورد نظرتان را پیشنهاد دهد.

کمکی که این برنامه به شما خواهد کرد این است که پیش از پرداخت حتی یک ریال، انواع متریالها (پارکت، کفپوش، سنگ، رنگ و …) را با انواع رنگهای و طرحهای موجود امتحان کرده و نتیجه آنرا عینا مشاهده کنید و سپس اقدام به خرید نمایید

 

۹-۱۲۹۴۷

۱۰-۱۲۹۴۷

۶- Autodesk Homestyler

تمامی معماران و طراحان دکور بطور قطع با خالق نرم افزارهای قدرتمند این حیطه (۳Dmax، Autocad، Revit و …) یعنی شرکت Autodesk آشنا هستند. شما به کمک محصول HomeStyler این شرکت، خواهدی توانست تا بر خلاف دیگر محصولات Autodesk که نیازمند آموزش جمعی برای کارکردن هستند، براحتی آب خوردن و تنها با کشیدن و رها کردن فضای مورد نظرتان را ترسیم، پرزانته و ارائه نمایید.

این برنامه دارای دو نسخه ترسیم پلان و طراحی سه بعدی میباشد که با مراجعه به سایت این نرم افزار به هر دوی آنها دسترسی خواهید داشت. همچنین خواهید توانست تا فضاهای ساخته شده را در آلبوم همان سایت با نام خودتان آپلود نمایید. (بنابراین نمونه کارهای دیگر اعضای سایت نیز قابل مشاهده است)

 

۱۱-۱۲۹۴۷

۷- The Home Renovator

از این برنامه میتواندی برای تخمین میزان مواد و مصالح مورد نیاز (اعم از کاشی و سرامیک و عایق و …) و نیز تخمین قیمت مصالح مورد نیاز استفاده کنید. همچنین این برنامه پس از تخمین، پرینتی را در اختیار شما قرار خواهد داد تا بکمک آن براحتی خرید خود را انجام دهید.

 

۱۲-۱۲۹۴۷

۱۳-۱۲۹۴۷

۸- Sweet Home 3D

این برنامه نیز با کتابخانه قدرتمند مدلهای آماده خود به شما کمک خواهد کرد تا فضای خود را هرچه سریعتر ترسیم نموده و سه بعدی آنرا مشهده نمایید.

 

۱۴-۱۲۹۴۷

۱۵-۱۲۹۴۷

۹- Smart Draw

این نرم افزار دارای دو نسخه رایگان و پولی میباشد. حتی نسخه رایگان آن دارای امکانات بسیاری برای ساخت فضای داخلی از یک اتاق خواب ساده تا یک دفتر کار حرفه ای میباشد.

چیزی که در این نرم افزار بخوبی به چشمتان خواهد خورد، وجود تعداد بسیار زیادی مبلمان، از وسایل داخلی تا اتومبیل و … میباشد

 

۱۶-۱۲۹۴۷

۱۰- Home By Me

در مورد این برنامه، آنچه در نگاه اول شما را مجذوب خودش خواهد کرد، سادگی عملکرد و محیط کاربر پسند آن خواهد بود. پس حتما آنرا از دست ندهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

57 + = 63

error: متن محافظت شده!