بازطراحی خانه‌ای با رنگ پوست گردو در اوکراین

بازطراحی خانه‌ای با رنگ پوست گردو در اوکراین

خانه مسکونی که در زیر مشاهده میکنید توسط گروه NOTT طراحی و اجرا شده است. در این منزل مسکونی از رنگهای سفید و خاکستری با سطوح خشن بتنی تا طیفهای ملایم و تیره سوخته گردویی استفاده شده است.

با قرار گرفتن در انتهای نشیمن، در سمت راست آشپزخانه و در سمت چپ فضای ناهارخوری قرار گرفته است. استفاده از نورپردازیهای ملایم و با هارمونی رنگی مناسب با مبلمانهای مجموعه، بهمراه سطوح خشن بتنی که موجب تشدید در نورپردازیها شده است از نقاط قوت این مجموعه است.

 

خانه‌ای با رنگ پوست گردو در اوکراین خانه‌ای با رنگ پوست گردو در اوکراین خانه‌ای با رنگ پوست گردو در اوکراین خانه‌ای با رنگ پوست گردو در اوکراین خانه‌ای با رنگ پوست گردو در اوکراین خانه‌ای با رنگ پوست گردو در اوکراین خانه‌ای با رنگ پوست گردو در اوکراین خانه‌ای با رنگ پوست گردو در اوکراین خانه‌ای با رنگ پوست گردو در اوکراین خانه‌ای با رنگ پوست گردو در اوکراین خانه‌ای با رنگ پوست گردو در اوکراین خانه‌ای با رنگ پوست گردو در اوکراین خانه‌ای با رنگ پوست گردو در اوکراین خانه‌ای با رنگ پوست گردو در اوکراین خانه‌ای با رنگ پوست گردو در اوکراین خانه‌ای با رنگ پوست گردو در اوکراین خانه‌ای با رنگ پوست گردو در اوکراین خانه‌ای با رنگ پوست گردو در اوکراین خانه‌ای با رنگ پوست گردو در اوکراین خانه‌ای با رنگ پوست گردو در اوکراین

 

منبع: اختصاصی خانه معماری (در صورت تمایل به درج این مطلب در دیگر منابع، حتما فرم ذیل را تکمیل فرمایید)

[iphorm id=”2″ name=”برداشت مطلب”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + = 15

error: متن محافظت شده!