موزه Boola Bardip

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

موزه Boola Bardip

توضیحات متن ارائه شده توسط معماران. این موزه به عنوان “مجموعه ای از داستان” در مورد تنوع، تاریخ غنی و فرهنگ معاصر استرالیای غربی در نظر گرفته شده است. ساختمان‌های میراث فرهنگی و حجم‌های جدید به هم متصل شده‌اند تا امکان‌های متنوعی را ارائه دهند و «فضای شهر» را در فضای باز برای برنامه‌های فرهنگی عمومی و فعالیت‌های روزانه ایجاد کنند، از جمله یک جشنواره فرهنگی نه روزه که افتتاحیه را جشن می‌گیرد.
موزه تجدید شده مکانی خواهد بود که جامعه محلی و بازدیدکنندگان جهانی می توانند برای شرکت در تجربیات فرهنگی متنوع گرد هم آیند. دارای فضاهای اضافی برای نمایشگاه ها و رویدادها، ظرفیت نمایشگاه های تور ملی و بین المللی، و فرصت های خرده فروشی و غذاخوری جدید است.
دو حلقه متقاطع – یکی عمودی و دیگری افقی – ساختمان‌های تاریخی مرمت‌شده و سازه‌های جدید را به هم متصل می‌کنند، در حالی که مسیرهای متعددی را برای تجربیات مختلف محتوای موزه ارائه می‌دهند. «فضای شهر» در قلب پروژه یک فضای مدنی برای فعالیت‌ها و نمایشگاه‌های مختلف است که توسط موزه، مؤسسات فرهنگی مجاور و عموم مردم استفاده می‌شود.
ساختارهای قدیمی و جدید مظهر تاریخ غنی معماری و فرهنگی این ایالت هستند و فضاهایی را برای به اشتراک گذاشتن داستان های متنوع با مخاطبان محلی و بین المللی ارائه می دهند. بازدیدکنندگان می‌توانند برای فعالیت‌هایی که فرهنگ معاصر این ایالت را شکل می‌دهند، در اتاق شهر جمع شوند.

 

معماران: Hassell , OMA
سال ساخت: 2020
عکاسان: Peter Bennetts, courtesy of Hassell + OMA

 

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید