عیدی و تخفیف ویژه سال ۱۳۹۷ (فقط برای دانشجویان فعلی و سابق خانه معماری)

با سلام و تبریک سال ۱۳۹۷ خورشیدی

فرارسیدن نوروز رو خدمت همه شما عزیزان تبریک گفته و امیدواریم که این نوروز آغاز روزهای طلایی زندگی شما بوده و سالی سراسر شور و شادی و غنای مالی و نشاط روحی در پیش داشته باشید. در مورد دو عیدی که وعده آنرا داده بودیم ابتدا نکات ذیل را مدنظر داشته باشید:

  1. این هدایا فقط برای دانشجویان عزیزی است که عضو “گروه رفع اشکال نرم افزار” خانه معماری میباشند.
  2. هدیه اول در طی مدتی جمع آوری شده و فقط برای دانشجوی عزیزی است که در این صفحه ثبت نام میکنند؛ بنابراین ما مطمئن هستیم که دانشجوی عزیزمان رعایت امانت را نموده و بسته مورد نظر را نزد خود محفوظ میدارد.

اما دوعیدی که وعده آنرا داده بودیم:

اولین عیدی

یک بسته ۹ گیگابایتی از نفیسترین و پرجزئیات ترین مدلهای آماده ابزارها و سرستونها و انواع جزئیات مورد استفاده در نماها و فضاهای کلاسیک است که بتدریج جمع آوری نموده و از الان و فقط تا ساعت ۱۰ امشب در اختیار شما عزیزان بصورت رایگان قرار میدهیم (این بسته در هارد ۲ ترابایتی که برخی دوستان دریافت کردند وجود ندارد و کاملا شخصی است)

نحوه دریافت بسته:

ابتدا از طریق فرم ذیل ثبت نام کرده و سپس:

  1. در صورتی که در حال حاضر دوره شما به اتمام نرسیده است یک فلش ۱۶ گیگابایتی در نخستین جلسه بهمراه داشته باشید
  2. در صورتی که دوره شما به اتمام رسیده است از ۱۴ الی ۱۷ فروردین ماه پیام تلگرامی خصوصی ارسال نموده و هماهنگ بفرمایید.

مهلت عیدی به پایان رسید

 

دومین عیدی

دومین عیدی تخفیف ۵۰% !!! برای چندین دوره هست که تابحال چنین چیزی نداشتیم و فقط برای دو ساعت باز میکنیم، اون هم برای دانشجویان گل خودمون. البته از اونجایی که زمانی توی جدول دوره هامون برای ایجاد دوره جدید نداریم، ظرفیت این تخفیف ها محدود هست و پیشنهاد میکنیم سریعتر اقدام بفرمایید.

 

مهلت عیدی به پایان رسید

 

دیدگاهتان را بنویسید

70 + = 79